Archiwa kategorii: darmowe filmy online

Człowiek z blizną 1983Polski tytuł filmu: Człowiek z blizną 1983

Oryginalny tytuł filmu: Scarface 1983

Bohaterem „Człowieka z blizną” jest Kubańczyk, Antonio Montana, który w 1981 roku wraz z tysiącami innych emigrantów przyjeżdża do USA. Wkrótce zdaje sobie sprawę, że legalna praca nie przyniesie mu za dużych dochodów i angażuje się w działalność przestępczą, pod okiem miejscowego bossa Franka Lopeza. Bardzo szybko zostaje jednym z jego najbliższych współpracowników, ale ambicje Montany są większe. Tony sam chce zostać bossem, przejąć teren Lopeza, a wraz z nim jego kobietę, piękną Elvirę.

Zobacz darmowy film Człowiek z blizną 1983 bez rejestracji i logowania full HD 1080p:
Air Force One 1997Oryginalny tytuł filmu: Air Force One 1997

Szef waszyngtońskiej administracji wraca z Moskwy po wspólnej, rosyjsko- amerykańskiej akcji pacyfikacyjnej zwieńczonej uwięzieniem przywódcy sowieckich nacjonalistów generała Radka. Jednak jego zwolennicy nie zamierzają składać broni. Uprowadzają rządowy samolot, żądając uwolnienia Radka. Dowodzeni przez koziobrodego fanatyka, terroryści są przekonani, że amerykański prezydent zdołał się wydostać z pokładu samolotu. Ten jednak ukrył się w luku bagażowym, skąd podejmuje zdecydowaną akcję uwolnienia zakładników, wśród których jest jego żona i dwunastoletnia córka.

Zobacz darmowy film Air Force One 1997 bez rejestracji i logowania full HD 1080p:
Karmazynowy przypływ 1995Polski tytuł filmu: Karmazynowy przypływ 1995

Oryginalny tytuł filmu: Crimson Tide 1995

W Rosji grupa żołnierzy pod dowództwem nacjonalisty Radczenki przejmuje kontrolę nad wyrzutniami rakiet nuklearnych. Amerykański okręt podwodny Alabama zostaje wysłany, by patrolować wody terytorialne Rosji.Alabama to okręt klasy Ohio (jest tylko siedem takich na świecie) przenoszący pociski Tridant IC-4. Dowództwo Alabamy dostaje rozkaz odpalenia rakiet. Dochodzi do konfliktu między komandorem Frankiem Ramseyem (Gene Hackman) i jego pierwszym oficerem Ronem Hunterem (Denzel Washington).

Zobacz darmowy film Karmazynowy przypływ 1995 bez rejestracji i logowania full HD 1080p:Polowanie na Czerwony Październik 1990Polski tytuł filmu: Polowanie na Czerwony Październik 1990

Oryginalny tytuł filmu: Hunt for Red October 1990

Radziecki atomowy okręt podwodny wypływa w swój pierwszy rejs. Jego dowódca ogłasza, że zamierza zdezerterować, co nie podoba się władzom ZSRR, które wysyłają za nim pościg.

Zobacz darmowy film Polowanie na Czerwony Październik 1990 bez rejestracji i logowania full HD 1080p:
Uwodziciel 2012Polski tytuł filmu: Uwodziciel 2012

Oryginalny tytuł filmu: Bel Ami 2012

Młody, ubogi i niezwykle przystojny George (Robert Pattinson) przyjeżdża do Paryża. Miasto aż kipi od przepychu, zepsucia i, przede wszystkim, wielkich pieniędzy. Mężczyzna postanawia za wszelką cenę wejść do lepszego świata i zrobić karierę. Dzięki swojemu urokowi, pewności siebie i umiejętnie sterowanym intrygom wkrótce udaje mu się znaleźć w samym środku paryskiej elity. Droga na eleganckie salony wiedzie przez kobiece serca – jego czar osobisty pozwala mu uwieść

Zobacz darmowy film Bel Ami 2012 bez rejestracji i logowania: