GO FAST

YouTube video player
Pulsujący energią, gwałtowny i brutalny thriller, którego akcja rozgrywa się w środowisku paryskiej policji.

Marek jest gliniarzem, zaangażowanym w operację, mającą na celu rozbicie zorganizowanej siatki dealerów narkotykowych. Podczas wykonywania zadania ginie jego partner i najlepszy przyjaciel. Marek zostaje przeniesiony do specjalnego tajnego oddziału policji. Jego zadaniem jest infiltracja gangu, który zajmuje się przemytem marihuany z Hiszpanii do Francji.

MISTRZ MIECZA 2016


Derek Yee i Tsui Hark łączą siły w trójwymiarowej epickiej historii sztuk walki, o elitarnym szermierzu, który jest nawiedzany przez swego pretendenta, który chce zająć jego miejsce za wszelką cenę. Sword Master to chiński film o sztuce walki z 2016 roku w reżyserii Dereka Yee. Film zadebiutował na 11. Festiwalu Filmowym w Rzymie i 53. Festiwalu Filmowym Złotego Konia.

MIASTO GNIEWU


Prokurator okręgowy i jego wiecznie rozzłoszczona żona. Sklepikarz arabskiego pochodzenia. Detektywi, których łączy coś więcej niż przywiązanie do pracy. Czarnoskóry reżyser i jego żona. Meksykański robotnik. Dwóch złodziei samochodów. Policjant nowicjusz. Małżeństwo Koreańczyków w średnim wieku. Wszyscy mieszkają w Los Angeles. W ciągu najbliższych 36 godzin ich drogi skrzyżują się, ale nie będzie to zwykłe spotkanie, raczej … czołowe zderzenie.

CZŁOWIEK ZAGADKA 1983


Ekranizacja powieści Dorothy Bennett „The Jigsaw Man” i zarazem klasyka kina szpiegowskiego z Michaelem Caine’em w roli głównej

Philip Kimberley do czasu ucieczki do Moskwy był szefem brytyjskich służb wywiadowczych. KGB postanawia wykorzystać go do wypełnienia jeszcze jednej misji. W tym celu zostaje on poddany operacji plastycznej.

Kill Bill 2


W drugiej części Beatrix (Uma Thurman) kontynuuje swój plan zemsty na ludziach, którzy podczas próbnego wesela zabili jej narzeczonego oraz całą rodzinę. Czarna Mamba ma utrudnione zadanie – Bill (David Carradine) został poinformowany o jej zamiarach i ma czas, aby dobrze przygotować się na nadejście zabójczyni.
Napisy PL do włączenia w odtwarzaczu.