Archiwum kategorii: darmowe filmy online

ODWRÓCIĆ PRZEZNACZENIE 2007


Znakomita obsada – Forest Whitaker, Sarah Michelle Gellar, Kevin Bacon, Brendan Fraser, Andy Garcia i Julie Deply – w trzymającym w napięciu, klimatycznym dramacie inspirowanym pewnym chińskim przysłowiem.
Znudzony biznesmen postanawia postawić własne życie na wyścigach konnych. Młoda gwiazda muzyki pop musi poradzić sobie z niespodziewanym załamaniem kariery. Znakomity lekarz za wszelką cenę pragnie uratować miłość swojego życia, chociaż wydaje się to niemożliwe. Gangster, obdarzony umiejętnością przewidywania przyszłości zastanawia się, jak wykorzystać ten dar. Mafijny boss nie cofnie się przed najokrutniejszą zbrodnią. Losy kilku obcych osób splatają się w nieprzewidywalny i zaskakujący sposób. Zwykły zbieg okoliczności czy przeznaczenie? A może wszyscy jesteśmy ze sobą związani niewidzialną linką…?

MAGICZNE LATO |2012| Morgan Freeman, Virginia Madsen | komedia | cały film | lektor pl | po polsku


Poruszający się na wózku autor westernów Monte Wildhorn przeżywa kryzys twórczy. Brak natchnienia, nadmierna skłonność do kieliszka, ogólne poczucie bezsensu – to wszystko zabija jego pasję pisarską i radość życia. W nadziei na zmianę Monte przenosi się do malowniczego prowincjonalnego miasteczka Belle Isle. Tam poznaje samotną matkę, Charlotte i jej trzy córki. Rodzi się przyjaźń, która może zdziałać cuda…

Biały Tygrys


Czołgista zmarł i narodził się na nowo. Wojna przywróciła mu życie. Nowe życie, podporządkowane jednemu celowi: uwolnieniu świata od Białego Tygrysa… zabójczego czołgu… potwornego czołgu.
Czym on jest? Miraż? Tajna broń Rzeszy? A może ujawniono mu główny sekret wojny? Koszmar, który nie daje ci spać. Koszmar, z którego nie możesz się obudzić.

REWOLUCJA

Rok 1776. Dwie potęgi, Anglia i Francja, od ponad osiemdziesięciu lat walczą o panowanie nad „nowym światem”. Tymczasem Ameryka ogłasza deklarację niepodległości i wypowiada tym samym posłuszeństwo królowi Jerzemu. Armia angielska ląduje na Long Island aby zdławić rebelię. Film historię ukazuje oczami cywila-żołnierza, Toma (Al Pacino).

T34 – 2018 – napisy PL

W listopadzie 1941 r. we wsi Nefiodovka wczorajszy podchorąży Nikołaj Iwuszkin został zmuszony do objęcia dowództwa nad jedynym zachowanym czołgiem i wdania się w nierówną konfrontację z niemiecką kompanią czołgów zbliżającą się do Moskwy. Siłami wroga dowodził doświadczony Hauptmann Klaus Jager, ale nie uchroniło to jego jednostki przed klęską, mimo że on sam zdołał zranić naszego kadeta.

Latem 1944 r. Iwuszkin, który próbował już kilku ucieczek, trafił do obozu koncentracyjnego w Turyngii. Jest tam również jego „stary znajomy” Jager, który postanawia wykorzystać umiejętności Nikołaja do szkolenia niemieckich kadetów. Rozkazuje mu zebrać zespół i wydać nowy model czołgu T-34, który właśnie przybył z frontu, nie wiedząc, że Iwuszkin nie porzucił pomysłu ucieczki.

OPERACJA MORZE CZERWONE [2018] [Cały Film Po Polsku] [Film Wojenny / Akcji] [Polski Lektor]


Znakomite, wysokobudżetowe, azjatyckie kino akcji, niekiedy porównywane rozmachem do „Helikoptera w ogniu” Ridleya Scotta.

Oddział specjalny marynarki wojennej odbija statek z rąk somalijskich piratów. To jednak dopiero początek wyzwań stawianych przed żołnierzami.