Archiwum kategorii: darmowe filmy online

SAGA ZMIERZCH: PRZED ŚWITEM – CZĘŚĆ 2 2012


Bella i Edward są wreszcie naprawdę szczęśliwi. Ona należy już w pełni do świata swego ukochanego. Jest istotą nieśmiertelną, obdarzoną niezwykłą mocą. On ma przy sobie dwie ukochane kobiety – żonę i córeczkę Renesmee. Wydaje się, że nic już nie może zmącić ich szczęścia. A jednak rodzina Cullenów staje w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Gniew Volturi jeszcze nigdy nie był tak wielki. Edward zwołuje wampiry z różnych zakątków świata, aby przeciwstawić się nieuniknionemu atakowi. Dojdzie do walki, która raz na zawsze rozstrzygnie los nieśmiertelnych mieszkańców Forks i podda próbie miłość, która przecież miała trwać wiecznie.

GO FAST


Pulsujący energią, gwałtowny i brutalny thriller, którego akcja rozgrywa się w środowisku paryskiej policji.

Marek jest gliniarzem, zaangażowanym w operację, mającą na celu rozbicie zorganizowanej siatki dealerów narkotykowych. Podczas wykonywania zadania ginie jego partner i najlepszy przyjaciel. Marek zostaje przeniesiony do specjalnego tajnego oddziału policji. Jego zadaniem jest infiltracja gangu, który zajmuje się przemytem marihuany z Hiszpanii do Francji.

MIASTO GNIEWU


Prokurator okręgowy i jego wiecznie rozzłoszczona żona. Sklepikarz arabskiego pochodzenia. Detektywi, których łączy coś więcej niż przywiązanie do pracy. Czarnoskóry reżyser i jego żona. Meksykański robotnik. Dwóch złodziei samochodów. Policjant nowicjusz. Małżeństwo Koreańczyków w średnim wieku. Wszyscy mieszkają w Los Angeles. W ciągu najbliższych 36 godzin ich drogi skrzyżują się, ale nie będzie to zwykłe spotkanie, raczej … czołowe zderzenie.

CZŁOWIEK ZAGADKA 1983


Ekranizacja powieści Dorothy Bennett „The Jigsaw Man” i zarazem klasyka kina szpiegowskiego z Michaelem Caine’em w roli głównej

Philip Kimberley do czasu ucieczki do Moskwy był szefem brytyjskich służb wywiadowczych. KGB postanawia wykorzystać go do wypełnienia jeszcze jednej misji. W tym celu zostaje on poddany operacji plastycznej.

Kill Bill 2


W drugiej części Beatrix (Uma Thurman) kontynuuje swój plan zemsty na ludziach, którzy podczas próbnego wesela zabili jej narzeczonego oraz całą rodzinę. Czarna Mamba ma utrudnione zadanie – Bill (David Carradine) został poinformowany o jej zamiarach i ma czas, aby dobrze przygotować się na nadejście zabójczyni.
Napisy PL do włączenia w odtwarzaczu.