Archiwa kategorii: trailery i zapowiedzi

Szybcy i wściekli 8 2017

Szybcy i wściekli 8 to kontynuacja kultowej serii zapoczątkowanej w 2001 roku. Tym razem Dominic Toretto za sprawą tajemniczej kobiety zdradzi swoją Rodzinę. Jak przy każdej części, czeka nas też spora dawka zapierających dech efektów specjalnych.

Premiera w polskich kinach 21 kwiecień 2017.

Zobacz darmowy trailer / zapowiedź Szybcy i wściekli 8 2017, bez rejestracji i logowania:

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 2014

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 2014

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 2014

Oryginalny tytuł filmu: The Hobbit: The Battle of the Five Armies

Polski tytuł filmu: Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 2014

Filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego „Władcy Pierścieni”, to opowieść pełna niesamowitych wydarzeń i magicznych postaci. Przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem. Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii – „Hobbit: Niezwykła podróż” oraz „Hobbit: Pustkowie Smauga„, nadszedł czas na film zamykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona: „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii„. Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry, której skarbu strzeże potężny Smaug. Czy Bilbo i jego towarzysze pokonają smoka i odzyskają legendarny Erebor?

Zobacz darmowy trailer / zapowiedź Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 2014, bez rejestracji i logowania:

Po obejrzeniu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 2014, wyraź swoją opinię na temat filmu online dostępnego z lektorem PL w komentarzu pod spodem.

Wywiad ze Słońcem Narodu 2014

Wywiad ze Słońcem Narodu 2014

Wywiad ze Słońcem Narodu 2014

Oryginalny tytuł filmu: The Interview 2014

Polski tytuł filmu: Wywiad ze Słońcem Narodu 2014

Kontrowersyjny film The Interview produkcji Sony Pictures, opowiadający o fikcyjnym zamachu na przywódcę Korei Północnej. Przeciwko filmowi protestowały władze Korei. Początkowo producent wstrzymał premierę planowaną na Boże Narodzenie. Ze względu na groźby ataków terrorystycznych na kina, w których miała się odbyć premiera. Sony padło ofiarą ataku hakerów na swoją firmową sieć komputerową. Cała sprawa odbiła się szerokim echem w mediach. Nawet Barack Obama postanowił się wypowiedzieć na temat odwołanej premiery filmowej.

Zobacz darmowy trailer / zapowiedź Wywiad ze Słońcem Narodu 2014, bez rejestracji i logowania:

Po obejrzeniu Wywiad ze Słońcem Narodu 2014, wyraź swoją opinię na temat filmu online dostępnego z lektorem PL w komentarzu pod spodem.